چهارشنبه, 30 مهر 1399

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران

  • ساعت : ۱۰:۴۲:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ 
  • کد خبر : ۱۳۱۵۴۱
برگزاری جلسه شورای تحقیقات،آموزش و ترویج كشاورزی استان تهران

جلسه شورای تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزیاستان تهران، روز سه شنبه 22 مهرماه در سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تشکیل شد. این جلسه با حضور دکترکریم ذوالفقاری رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، دکتر صلاحی اردکانی رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران و مدیران و معاونان سازمان جهاد و مرکز تحقیقات، مدیران مدیریت های جهاد شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

دکتر صلاحی اردکانی در خصوص راه اندازی هنرستان کشاورزی گفتند: پیرو دستور رییس سازمان تحقیقات مبنی بر راه اندازی هنرستان کشاورزی در استان تهران جلساتی با معاونت آموزش و ترویج سازمان تحقیقات برگزار شده و بازدیدهایی از زیرساختهای مرکز انجام شده و با انجام برخی تعمیرات و پیگیری های اداری لازم، مرکز آمادگی دارد تا هنرستان کشاورزی را در محل ستاد مرکز راه اندازی نماید.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با حمایت از راه اندازی هنرستان کشاورزی دخترانه تاکید کردند: با هماهنگی آموزش و پرورش استان در روند راه اندازی این هنرستان تسریع گردد.

دکترسعید محمدی معاون آموزش مرکز تحقیقات، گزارش دوره های آموزشی برگزار شده در سال 98 را به اطلاع جلسه رساندند. ایشان گفتند : در سال گذشته 1025 دوره برای بهره برداران برگزار شده است. ایشان در حوزه آموزش سربازان گفتند: مرکز موفق به کسب رتبه اول کشور در این حوزه شده است. معاون آموزش مرکز گفتند: در آموزش کارکنان نیز مرکز موفق شده است 172511 نفر ساعت را برای کارکنان استان تهران برگزار نماید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها