شنبه, 4 بهمن 1399

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران

  • ساعت : ۱۷:۱۲:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ 
  • کد خبر : ۱۳۵۷۷۰
گزارش مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری

همزمان با فرا رسیدن هفته پژوهش در سراسر کشور، مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری و تقدیر از برگزیدگان علمی و پژوهشگران برتر مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی ومنابع طبیعی استان تهران نیز روز دوشنبه یکم دیماه با رعایت پروتکل­ های بهداشتی در سالن جلسات مرکز برگزار شد.

در این مراسم دکتر صلاحي اردكاني رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران، دکتر سعید محمدی سرپرست معاونت پژوهش، فناوری و انتقال یافته های تحقیقاتی و معاونت آموزش مرکز، مهندس محمد کریمی­ زاده معاون برنامه ­ریزی و پشتیبانی مرکز، رؤسای بخش­های تحقیقاتی و ادارات مرکز، اعضاء هیأت علمی و محققین مرکز حضور داشتند.

دکتر عباس صلاحی اردکانی با اشاره به ضرورت توجه به تحقیق و پژوهش در بخش کشاورزی و توانایی و تلاش مجموعه و همکاران مرکز و ظرفیت­ های موجود اظهار کردند که می­توانیم به اهداف خود رسیده و در این زمینه مدیریت مرکز تمام امکانات را برای پیشبرد اهداف مرکز تامین می­ نماید.

همچنین دکتر سعید محمدی در ابتدا عملکرد حوزه پژوهشی در سال 1399 را ( شامل : نیروهای بخش، پروژه­های تحقیقاتی، گزارشات نهایی، مقالات، نشریات فنی – علمی، فعالیت­های آموزشی - ترویجی و .... ) ارائه و در ادامه عملکرد معاونت آموزش در سال 1399 را ( شامل : آموزش بهره ­برداران، آموزش کارکنان، آموزش نیروهای نظامی و ... ) به اطلاع رساندند و به موارد و فعالیت­هایی که به موجب آن مرکز در سال گذشته توانست رتبه اول آموزش در کشور را کسب نماید، اشاره کردند.

رییس مرکز با تشکر از حوزه آموزش به جهت کسب رتبه اول در کشور از  دیگر پژوهشگران برتر و  کارکنان اداری، پشتیبانی تقدیر و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

 در پایان مراسم از پژوهشگران برتر تقدیر به عمل آمد که در این خصوص: دکتر بهنام زند عضو هیات علمی بخش تحقیقات نظامهای نوین زراعی و باغی به عنوان عضو هیات علمی برتر، دکتر سعید محمدی به عنوان عضو غیر هیات علمی  برتر، مهندس محمدرسول اکرمی از بخش تحقیقات نظامهای نوین زراعی و باغی و مهندس محمد ابراهیم مهاجری از معاونت پژوهش به عنوان کارشناس برتر موفق به دریافت لوح تقدیر از ریاست مرکز شدند.

همچنین به جهت کسب رتبه برتر در معاونت آموزش تیز از دکتر سعید محمدی معاون آموزش مرکز، مهندس بصیر صمدی رییس اداره آموزش بهره برداران، آقای حسین دهقانی و اقای مهندس فتحی به عنوان کارشناس آموزش تقدیر شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها